FinansCorp

O firmie

Działalność w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych prowadzimy od 1995 roku.

W 2006 roku przekształciliśmy naszą firmę prowadzoną wcześniej jako działalność gospodarcza osoby fizycznej, w spółkę z ograniczona odpowiedzialnością kierowaną przez osoby posiadające licencje Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Współpracujemy z osobami posiadającymi wpis na listę doradców podatkowych, z radcami prawnymi i biegłymi rewidentami. Mamy zawartą umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu świadczenia usług księgowych.

Jako jeden z najważniejszych atutów naszego biura, docenianych przez klientów, jest odpowiednie przystosowanie naszych usług do indywidualnych potrzeb firm.

Nasi Klienci cenią sobie otwartość, elastyczność i indywidualne podejście do ich potrzeb.

Kładziemy ogromny nacisk na odpowiedni dobór kadry pracowniczej, na solidność, profesjonalizm i dobre przygotowanie merytoryczne osób, które obsługują Naszych Klientów.

Każdy klient prowadzony jest przez jedną osobę z naszego zespołu, która ma odpowiednią wiedzę księgową w prowadzeniu danego rodzaju firm.

Te nadrzędne priorytety: indywidualne podejście do klienta, solidność, specjalizacja oraz profesjonalizm świadczonych przez nas usług mają bezpośrednie przełożenie na zadowolenie i wzrost ilości klientów.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za prawidłowość prowadzonych ksiąg i rozliczeń z Urzędami Skarbowymi i ZUS – posiadamy ubezpieczenie OC.

Nasze usługi

Świadczymy pełną obsługę w zakresie:

Dowiedz się więcej o naszej działalności →

Księga podatkowa
Zakładamy i prowadzimy ewidencję księgową dla naszych Klientów, kontrolujemy dokumenty księgowe pod względem formalnym i merytorycznym, sporządzamy deklaracje podatkowe, doradzamy w zakresie prawa podatkowego, reprezentujemy podatnika przed organami podatkowymi... Zobacz więcej
Księgi handlowe
Zakładamy i prowadzimy księgi handlowe, prowadzimy ewidencję dla potrzeb podatku VAT, kontrolujemy dokumenty księgowe, sporządzamy rachunki zysków i strat oraz bilanse, dostarczamy deklaracje do Urzędów Skarbowych, doradzamy w zakresie prawa podatkowego... Zobacz więcej
Kadry i Płace
Naliczamy wynagrodzenia, sporządzamy deklaracje oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym, ZUS, dostarczamy deklaracje, prowadzimy karty wynagrodzeń, wystawiamy zaświadczenia o dochodach, sporządzamy rozliczenia roczne dla pracowników...Zobacz więcej
Inne usługi
Wykonujemy płatności w imieniu Klienta (podatki, wynagrodzenia, płatność za faktury), prowadzimy raport kasowy, kontrolujemy płatności, przygotowujemy wnioski kredytowa do banków, opracowujemy zasady obiegu dokumentów i kontroli wewnętrznej w firmie...Zobacz więcej